w podróży do poznania samego siebie

Witaj!

Ten blog to miejsce dla ludzi, którzy chcą się rozwijać i realizować siebie. Którzy poszukują swojej ścieżki w życiu lub chcą nauczyć się jak podążać za już wybraną. A także dla tych, którzy chcą żyć w zgodzie ze sobą, co nie znaczy że nie odważą się wyjść ze swojej strefy komfortu.

To też miejsce, gdzie wspólnie uczyć się będziemy jak patrzeć na świat z optymizmem, szukać w nim piękna, radzić sobie z trudnościami i celebrować każdą chwilę życia.

Piszę na blogu o projektowaniu własnego życia na swoją miarę. O samopoznaniu i decydowaniu o sobie. O przejmowaniu odpowiedzialności za siebie i swoją ścieżkę.

Design life plan to także moja historia walki o siebie, o moje zdrowie i macierzyństwo.

Zapraszam Cię do mojego świata!

Rozwój osobisty

Porozmawiamy o talentach, nawykach, układaniu i realizacji planów. Pomogę Ci ustalić Twoją hierarchię wartości, misję i wizję przyszłości.

Lifestyle

Podzielę się z tobą moją wersją dobrego życia, sposobami na stres i radzenie sobie z codziennością. Interesuje mnie mindfulness, joga i poranna rutyna, a także idea slow life, slow fashion, zero waste.  Pokażę w jaki sposób ćwiczę asertywność, komunikację bez przemocy oraz wzmacniam optymizm i pewność siebie.

Recenzje

Znajdziesz tutaj recenzje moich ulubionych książek, plannerów i blogów.

Marzenia

Podzielę się swoją listą marzeń: mam pięć lat na zrealizowanie 40 marzeń przed czterdziestką!

Parenting

Opowiem także jak w Polsce wygląda procedura in-vitro. Dowiesz się, jak się trzeba nagimnastykować (niekoniecznie w przyjemny sposób), żeby sprowadzić na świat nowego członka społeczności. Poczytasz o współczesnych trendach w wychowaniu, o bliskości, wegańskim żywieniu maluchów, wychowaniu do wartości i nawykach szczęśliwej rodziny.